בקבוקים וספלים טרמיים

מבחר בקבוקים אקולוגיים וספלים טרמיים בעיצוב שלכם. מתנה אישית איכותית לילד ההולך לגן או לבית הספר או ספל טרמי מנירוסטה – מתנה לאמא או אבא “המבלים” את שעות הבוקר הרכב.
מגוון עיצובים מחכים לכם באתר – אז למה אתם מחכים – הזמינו עוד היום מתנה איכותית ליקיריכם.

כשחם בחוץ, בפעילות גופנית ספורטיבית בטיול או אפילו בעבודה, משקה קר מרענן חשוב לשמירה על שגרת חיים איכותית. אנו בבומבה מבינים את זה ולכן מעמידים לרשותכם מגוון ענק של בקבוקי שתייה טרמיים, איכותיים , מגוונים וכולם עם מגע אישי שלכם.

החל מבקבוקי נירוסטה פשוטים עם הדפס תמונה (לגן הילדים, לעבודה או מתנה אישית נחמדה) וכלה בבקבוקים איכותיים ביותר של יצרנים כגון SWISS, H20PRO או ASOBU  עם חריטת לייזר איכותית – ואישית. מותגי על המבטיחים שמירה על טמפרטורת המים למשך שעות מרובות. הבקבוקים עשויים מנירוסטה איכותית שאינה מחלידה – לשימוש למשך שנים מרובות.

הבקבוקים שלנו גם שומרים על חום למשך זמן רב וניתן לקחת קפה או תה לעבודה בכוס טרמית עם תמונה של בומבה. מתנה מחממת לב למגוון אירועים והכי חשוב – כל הבקבוקים עם מגע אישי שלכם.

אני גם מדפיסים תמונות או חורטים על ספלים טרמיים. החל ממוצרים בסיסים וכלה במוצרי מותגים – הקפה שלכם ייסע איתכם בבוקר לעבודה כשהוא עטוף בתמונה או חריטה אישית ויחמם לכם את הלב ואת הבוקר.

מה שיפה בהזמנה באתר בומבה הוא שאתם מעצבים בעצמכם את הבקבוק עם תמונה או חריטה או הספל הטרמי שלכם. מעצב קל ונוח לשימוש על המסך (המוצר המודפס יראה כמו על המסך – בקרוב גדול מאד). בין עם זה עיצוב שלכם או שימוש בעיצובים המוכנים שלנו – ההזמנה קלה ונוחה ולמעשה כל ילד יכול לעצב באתר (גם סבא וסבתא).

אז אם אתם צריכים מתנה אישית – לקיץ או לחורף – מזמינים עוד היום הדפסה על ספל טרמי – ואתם יכולים להתחיל להרתיח מים – הבקבוק המודפס בדרך אליכם.