גביעים ומדליות

גביעים ומדליות עם הקדשה או חריטה אישית, מציעים דרך מצוינת להכיר במאמץ ובעבודה הקשה של עובדים, תלמידים או ספורטאים מצטיינים, כך שיוכלו לראות באופן מוחשי עד כמה אתם מעריכים אותם. זו דרך מעולה להגביר את המורל, לשפר את המוטיבציה ואת הביצועים ולהעניק מתנה בלתי נשכחת.

מבחר גדול של גביעים ומדליות אצלנו בבומבה

בחרו את הפרסים המותאמים אישית שלכם מתוך מבחר גדול של גביעים ומדליות ושפע של הזדמנויות להתאמה אישית. בבומבה אנו מחזיקים במבחר הגדול ביותר בישראל של גביעי פלסטיק, גביעי ספורט, פסלונים, גביעים עממיים ומדליות ומספקים מוצרים באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

בנוסף אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות להדפיס או לחרוט הקדשות על הגביעים והמדליות שתבחרו כדי להתאים אותם באופן אישי, וליהנות מעיצוב בסטנדרט גבוה של איכות.

גביעים ומדליות עם הקדשה או חריטה אישית – מתי הם יתאימו?

אם אתם מקיימים אירוע ספורט גדול, אם עוסקים בענפי ספורט תחרותיים, מנהלים קייטנות ומתנ”סים, או רוצים להזריק בוסט של מורל לעובדים שלכם, גהכנת גביעים ומדליות עם הקדשה אישית יהיו בחירה מעולה. אפשר להעניק פסלוני אוסקר מיוחדים לכוכבים גדולים במיוחד, לעודד הישגיות או הצטיינות בקרב עובדים, ילדים ותלמידים עם מדליה להדפסה ואין גבול להזדמנויות שעומדות בפניכם. הוסיפו הקדשה או חריטה והפכו את המתנה לכמה שיותר אישית ובלתי נשכחת!

עצבו כבר עכשיו גביעים ומדליות בהתאמה אישית בקלות אנו כאן אם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה!