תמונת "פופארט"

אמנות הפופ או באנגלית – פופארט, הגיחה אל חיינו באמצע שנות החמישים, כתנועה אשר סופגת השראה מתרבות הפופ האמריקאית. טכניקת אמנות זו הופכת דיוקנאות ותמונות לקולאז’ים צבעוניים, קומיקס, צלליות ולעיתים כל אלו יחד. מבין האמנים המוכרים ביותר שהביאו את הפופארט לחזית נמצא אנדי וורהול, אשר היצירות האייקוניות שלו הפכו לשם דבר.

 

אם גם אתם רוצים לעצב יצירת פופארט משלכם, שכוללת את התמונות שלכם, הגעתם למקום הנכון. אצלנו באתר תוכלו להדפיס תמונות פופארט מעוצבות ומהנות, בין אם כמתנה ובין אם לבית או למשרד שלכם.

איך תמונת פופארט עובדת?

אינכם צריכים לחפש יותר את המתנה המושלמת או את היצירה המיוחדת לתלות בבית שלכם. פשוט עצבו תמונת פופארט והפכו את הזיכרונות שלכם ליצירת אמנות ססגונית ומהנה שתישמר לנצח!

התהליך פשוט, אתם מעלים את התמונה שלכם לאתר, ואנו הופכים אותה לציור דיגיטלי, בעל אפקט מדהים ותחושת תלת ממד ייחודית. התמונה מודפסת על פרספקס ומוכנה לתלייה, כאשר אתם יכולים לבחור את הגודל, ואף ליצור תמונות פופארט מיוחדות בגדלים שונים ומגוונים.

תמונות פופארט נראות הכי טוב כאשר הן נמצאות במרכז הפוקוס ואין שום דבר ברקע שיסיח את הדעת, לכן עורכים את הרקע העמוס ומחליפים אותו בצבע אחיד לבחירתכם. בוחרים את האפקט שמעדיפים והתוצאות ידהימו אתכם!

הפכו את התמונות שלכם לאמנות קיר מרשימה, צרו דיוקנאות צבעוניים של חיות המחמד שלכם בהתאמה אישית מלאה, או העניקו מתנה נהדרת לאנשים שאתם אוהבים, והכל – בכמה צעדים פשוטים.