מתנה ליום האהבה

יום האהבה הוא הזמן המושלם להראות לכל האנשים בחייכם שאתם פשוט אוהבים אותם ולהרשות לעצמכם לחגוג את נוכחותם עם מתנה מיוחדת. מתנות ליום האהבה הן דרך מעולה לבטא את האהבה שלכם, ואנו מציעים לכם להכניס נגיעה אישית לכל מתנה שאתם בוחרים להעניק לאנשים האהובים עליכם.

דרך אתר תוכלו להדפיס כמעט על כל מוצר, או לחרוט הקדשה אישית. הנגיעה האישית הופכת את המתנה לממש ייחודית ואצלנו תמצאו המון רעיונות רומנטיים שירגשו את כל מי שתרצו להרשים. אם רציתם קצת לצאת מהקופסה ולוותר הפעם על הפרחים והשוקולדים הנדושים, כאן תוכלו למצוא שפע של רעיונות ומוצרים שאפשר להדפיס או לחרוט עליהם בקלות, בכמה צעדים פשוטים.

מרגישים נעולים על בני הזוג שלכם? הנה רעיון למתנה ליום האהבה

אחד הרעיונות היותר מדליקים הוא מנעול מודפס עם תמונה לוולנטיין, כאשר יש לנו מבחר מנעולים בצורות וגדלים לבחירה. מצדו השני של המנעול תוכלו להוסיף חריטה אישית ובעלת משמעות, והמתנה שעיצבתם מיד תעלה ברמה. המנעול מסמל אהבה נצחית וקשר מחייב, ואפשר אפילו לטוס איתו לפריז ולחבר אותו לגשר האייקוני (ואם אתם מחפשים פתרון מקומי, גם באילת ישנו גשר דומה).

כמובן שאתם מזומנים לבחור לעצמכם מתנות אחרות בהתאם להעדפות שלכם, לעצב את התמונה ולהתאים את הגודל באופן אישי דרך האתר. כשאתם מסיימים שלחו אלינו, ואנו נדאג להדפסה או לחריטה על המוצרים!