חריטה על כוסות וספלים

מתנה אישית ושימושית – חריטה עדינה על מגוון ספלים שקופים. בבומבה יחרטו לכם על כוס שוט, ספל בירה וכוס יין. במלאי גם שישיית כוסות שתיה במגע אישי עם שמות על המשפחה. צריבה על כוסות הינה מתנה אישית עדינה העמידה במדיח ותלווה אותכם לאורך שנים רבות.

כשצריך מתנה ממש איכותית פונים לחריטה על כוסות זכוכית. המגע העדין והיוקרתי של חריטה על ספלים וכוסות מזכוכית יוצרים את המתנה האישית והאיכותית ביותר.

חריטת לייזר עדינה על כוס וויסקי – מתנה מבוקשת לאנשי עסקים ולגברים האוהבים לסיים את הערב עם כוס וויסקי. הוסיפו את המגע האישי המיוחד הזה של חריטה על כוס וויסקי לאהובים שלכם.

חריטה על כוסות – המתנה המושלמת

צריכים מתנה למשפחה, לקידוש או לזוג מאוהב?  חריטה על כוס יין של הקדשה אישית תהיה מתנה מקסימה. החריטה אינה דוהה ואינה מתקלפת ולכן כוס היין האישית תחזיק מעמד שנים על גבי שנים.

ואם אתם חובבי טקילה או ערק ? אז חורטים הקדשה אישית על כוס שוט (צ’ייסר) ונותנים מתנה אישית ומדליקה ל”שתיין” החובב שלנו. ניתן לחרוט על כוס שוט לאירועים ולסתם חברים – אנחנו מבטיחים שעד השוט השלישי החריטה עדיין תהיה ברורה….. 😉

אז מה עוד נשאר לנו?  בירה כמובן. צריבה אישית על כוס בירה של חצי ליטר למסיבות, אירועים לאבא או חבר טוב (שפשוט אוהבים בירה). אז בבומבה יחרטו לכם הקדשה אישית על ספל בירה ותקבלו מתנה אישית ומדליקה. כבר אמרנו שהחריטה אינה יורדת ואינה דוהה?

ולבסוף – מתנה לכל המשפחה – שישיית כוסות שתיה קרה עם חריטת שמות בני המשפחה. איזה כייף שלכל אחד יש את הכוס החרוטה שלו.

יתרונות חריטה על כוסות וספלים ברורים לחלוטין:

  • החריטה עמידה ואינה דוהה ומתקלפת
  • מגע עדין ויוקרתי להקדשה האישית שלכם
  • מתנה יוקרתית, אישית ומרשימה

הזמינו עוד היום בבומבה כוס בירה עם חריטה אישית, כוס יין אישית ומיוחדת או כוס שוט עם הקדשה