מתנות לילדים

המתנה המיוחדת ביותר שאפשר לקבל היא מתנה עם נגיעה אישית. ומה הופך מתנה לכל כך אישית? למעשה, על ידי הוספת חריטה, הקדשה או תמונה תוכלו להפוך כל מתנת ילדים פשוטה, למתנה מיוחדת, מושקעת ובעלת ערך סנטימנטלי.

אצלנו בבומבה תוכלו לעצב מתנות בלתי נשכחות לילדים שישמחו לקבל ובטוח יאהבו. היתרון במתנות לילדים עם חריטה, הקדשה ו/או תמונה הוא שאתם יכולים לעצב אותן לבחירתכם, מהוספת תמונה של הילד עצמו, דרך הוספת תמונה שלכם ועד חריטה או הדפסת הקדשה אישית שתאמר הכל בשבילכם!

מתנות לילדים עם תמונה או שם

מתנות מודפסות לילדים עם תמונה או שם כמו בקבוק, תיק לגן או מדבקות לבית הספר יהיו מושלמות לסימון, הן יכולות למנוע בלבול ויאפשרו לילדים לזהות את החפצים שלהם יותר בקלות, בין אם הם יודעים לקרוא ובין אם לא. בנוסף, אלו מתנות מרשימות לכל אירוע, לימי הולדת, סיום גן, מעבר לכיתה א’, מסיבת כיתה, חג וכדומה.

מחפשים רעיון למתנה אישית לילד? יש לנו כמה עבורכם!

מלבד הדפסה וחריטה על כוסות, תיקים, בקבוקים ומדבקות, תוכלו גם לעצב חולצות, קפוצ’ונים מיוחדים, כריות בעיצוב אישי ואף ליצור פאזלים מעוצבים עם תמונות לבחירתכם! המתנות שלנו מתאימות לילדים בכל הגילאים, וחלקן אפילו יתאימו לאנשים מבוגרים יותר.

באתר שלנו תוכלו למצוא שפע של מתנות לילדים עם חריטה/הקדשה/תמונה באיכות מעולה. שדרגו כל מתנה עם עיצוב בהתאמה אישית כבר עכשיו ישירות דרך האתר!