הדפסה על מוצרים למחשב

מגוון מוצרים מודפסים למחשב עם תמונה אישית, פד לעכבר עם תמונה, תמונה על כרטיס זכרון USB , הדפסה על מקלדות ועוד. בבומבה הופכים את סביבת המחשב לאישית – גם בבית וגם בעבודה.

מוצרים מודפסים למחשב – מתנה מעולה לבית או למשרד לאנשים שבאמת חשובים לנו.

מי מאתנו אינו מבלה שעות רבות מול המחשב?  בבומבה נכין לכם מתנות אישיות ובעיצוב שלכם לסביבת המחשב כך שזמן העבודה יעבור מהר ונחמד יותר עם תמונות של האהובים שלכם המקיפות אתכם – גם בעבודה.

שומעים מוזיקה בעבודה? – תמונה אישית על רמקול בלוטוס תסגור לכם גם האזנה ערבה וגם תמונת האהובים שלכם.

אנו נדפיס לכם פד לעכבר עם תמונה – מרובע או בצורת לב – אתם רק צריכים להעלות תמונה לפד לעכבר (על המסך – בקלות ובמהירות), למקם את התמונה על המשטח כראות עיניכם, להוסיף טקסט (רק אם רוצים) ולסיים את ההזמנה. משטח לעכבר עם התמונה שלכם יועבר מייד להדפסה כל שתקבלו את המתנה האישית האיכותית – מהר עד אליכם. כי תמונה על משטח לעכבר – מדפיסים רק בבומבה!

צריכים דיסק און קי אישי ? (זיכרון נייד מעוצב) – ברור שבומבה! אנו מדפיסים על כרטיסי זיכרון בצורת כרטיס אשראי (אבל לא רק – התקשרו לאפשרויות מיתוג נוספות 09-9696969 ). הדפסה איכותית ישירה על ה USB בכל צורה או צבע. תמונות, לוגו או טקסט – כרטיס זיכרון אישי שלכם ונמתנה איכותית לאהובים (וגם כמוצר פרסומי).

עיצוב מוצרים מודפסים למחשב בבומבה הוא קל ומהיר. לכל מוצר יש מעצב אונליין שבו אתם רואים את המוצר. מעלים תמונה, מוסיפים טקסט – וכמו שאתם רואים על המסך – כך יראה המוצר המודפס – קל, כבר אמרנו?

בקרוב גם הדפסה אישית על מקלדות – איזו מתנה שווה – כדאי לחכות!

מה תמצאו בין מוצרים מודפסים למחשב בבומבה?

  • רמקול עם תמונה אישית
  • משטח עם תמונה לעכבר מלבן
  • תמונה על משטח עכבר לב
  • כרטיס זיכרון USB אישי
  • מקלדת עם תמונה

מוצרי מחשב עם תמונה – בומבה של מתנה.