הדפסת תמונות וקנבס

הדפסת תמונות על קנבס זו אפשרות פשוטה ונהדרת לקישוט הבית או המשרד. עם המערכת הפשוטה לשימוש שלנו אתם יכולים להפוך כל תמונה שלכם ליצירת אמנות!

בין אם זו אחת התמונות האהובות עליכם שצילמתם באחד הטיולים, בין אם מדובר באוסף של תמונות משפחתיות ובין אם בקולאז’ שנערך בקפידה, הדפסה על קנבס זו הדרך המושלמת להציג את הזיכרונות שלכם לכולם. וכיום קל יותר מתמיד לקשט את הקירות בבית או במשרד עם תמונות קנבס, בעזרת המערכת הידידותית שלנו באתר והאפשרות לעשות את כל עבודת העיצוב וההתאמה ישירות מהטלפון הנייד.

הפכו את התמונות שלכם ליצירת אמנות על קנבס

במקום לשמור את התמונות על החשב, פשוט הדפיסו את הנבחרות על קנבס והפכו אותן ליצירת אמנות שכולם יעריכו בכמה צעדים פשוטים. אינכם חייבים להסתפק רק בתמונה אחת, עם מגוון רחב של אפשרויות לבחירה תוכלו להעביר בכמה צעדים פשוטים את התמונות האהובות שלכם לבד הקנבס ולתלות אותן על הקיר. הדפסת תמונה על קנבס זו גם מתנה מושלמת שכולם ישמחו לקבל – ליום הולדת, לחג, יום נישואין, ולכל מטרה! יש לא מעט אירועים וציוני דרך שניתן לחגוג עם הדפסה על קנבס.

תמונות חג, חתונה, בני משפחה, נוף, או כל תמונה שאתם אוהבים יכולה להגיע לקנבס תוך כמה רגעים. ומה שנפלא, אינכם צריכים לדאוג למסגרת אלא רק לתלות על הקיר.

עצבו והדפיסו כבר עכשיו את התמונות שלכם על קנבס כשאתם בוחרים גודל וסגנון מתוך מגוון האפשרויות שעומדות לרשותכם.