מתנות לעיצוב הבית

בבומבה יש כל כך הרבה מוצרים להדפסה לשדרוג הבית, המטבח, הרכב והחדרים. תוספת תמונה או עיצוב אישי על המוצרים הופכת אותם לאישיים ומיוחדים: הדפסת שלטים לדלת הכניסה או לחדרי הילדים, הדפסה על מוצרים לרכב, הדפסת תחתיות לקפה ומוצרי מטבח, הדפסה על מנורת לילה לילד ועוד ועוד.
מגוון מנורות בעיצוב אישי, מוצרים למטבח עם מגי אישי, מוצרים לאמבטיה, תמונתו לעיצוב הבית ועוד…

אנחנו בבומבה נעזור לכם לעצב את הבית בצורה איכותית והכל – בעיצוב שלכם.

רוצים לעצב את הבית עם מגע שלכם? בומבה זה הפתרון.

מתנה לבית במגע אישי תמיד תהיה מתנה מקורית ומוערכת. אם אתם מתארחים או רק רוצים לפנק את המשפחה במתנה אישית – בומבה זה המקום.

מנורות תמונה (נקראת גם מנורת ציור) במגוון עיצובים כולל מנורת הירח המדהימה, לוח עץ לחיתוך עם חריטה אישית ומגוון סכיני שף עם חריטה אישית. בבומבה גם ידפיסו לכם על מגוון שעונים: שעוני קיר איכותיים בגדלים שונים, שעון שולחני דיגיטלי וגם שעון עם מטען אלחוטי לנייד.

ספלים עם תמונה במגוון צבעים ועיצובים, כריות בהדפס מלא, בלוק עץ עם תמונה (איכותי ביותר), פד לעכבר עם תמונה, מגוון תמונות וקנבסים בעיצוב שלכם, מולטי תמונה ליצירת קיר תמונות, תמונה על אבן בזלת, מתנות לבעלי חיים, מוצרים מעוצבים לאמבט ולמטבח, שלטים עם תמונה לדלת, כוסות יין ,וויסקי, בירה ושוט עם חריטה. המגוון פשוט ענק כדי שאתם תמצאו את המתנה האישית עם תמונה או חריטה המתאימה לכם.

ובסוף – לאחר שעייפתם מהזמנת מתנות אישיות – זה הזמן להתרווח בנוחות על מצעים עם תמונה – עוד מתנה ייחודית של בומבה.

אנו נכין את המתנה המודפסת שלכם כבר על הבוקר ונוציא למשלוח – כדי שהבית שלכם יהיה מעוצב מהר ככל הניתן.

מגוון מתנות בעיצוב עצמי עם תמונה או חריטה והכל בעיצוב שלכם. מעצבים על המסך בקלות ובמהירות מתנה מקורית לבית